Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

1. Aby skorzystać z naszego kreatora, wejdź w interesujący Cię produkt i wybierz zakładkę produktową „KREATOR ONLINE” Bądź przejdź bezpośrednio z katalogu produktów wybierając opcję „DODAJ LOGO”.

2. W kreatorze, w zakładce „Produkt” dokonaj wyboru dotyczącego koloru produktu oraz rozmiaru, a następnie kliknij WYBIERZ, w celu zaktualizowania podglądu.

3. Jeśli chcesz na koszulce umieścić grafikę bądź zdjęcie, wgraj pliki poprzez zakładkę „Załaduj”. Kliknij w obszar i wybierz plik z komputera, bądź przeciągnij go i upuść w wyznaczone pole.

4. Zakładka „Teskt” pozwala na umieszczenie dowolnego tekstu na koszulce i sformatowanie go pożądany sposób. Wpisz tekst w polu „Tutaj Twój tekst” , a następnie wybierz rodzaj, styl i rozmiar czcionki oraz jej kolor i położenie tekstu. Możesz dowolnie przesuwać tekst w obszarze nadruku, poprzez kliknięcie i przeciągnięcie napisu na koszulce. Aby zmienić nachylenie tekstu, wystarczy chwycić niebieską kropkę, znajdującą się w prawym dolnym rogu napisu i przeciągnąć ją w dowolnym kierunku.

5. Możesz dodać dowolną ilość obszarów tekstowych, oraz usunąć zbędne, klikając w przycisk „+ Nowy tekst” bądź „Usuń” umieszczone powyżej pola do wpisania tekstu.

6. Nie zapomnij również o zaprojektowaniu pozostałych elementów produktu, takich jak tył koszulki, czy rękawy. Możesz swobodnie przechodzić pomiędzy wyglądami poszczególnych elementów klikając na zdjęcia znajdujące się pod aktualnym widokiem produktu.

7. Gdy prace nad projektem uznasz za zakończone, przejdź do zakładki „Zapytanie”, uzupełnij wyświetlone pola i naciśnij „Wyślij”, w celu dokonania przez nas dokładnej wyceny Twojego projektu.

8. Masz również oczywiście możliwość zapisania i udostępnienia Twojego projektu innym, za pomocą formularza znajdującego się w zakładce „Udostępnij”. Możesz wysłać plik e-mailem, bądź wykreować indywidualny link ze swoim projektem.

Ustawienia

Menu

Załóż darmowe konto, aby zapisać ulubione rzeczy.

Zaloguj się

Załóż darmowe konto, aby używać listy życzeń.

Zaloguj się